Gdy serce maszeruje do przodu…

Monitorowanie rytmu serca to nowe sposoby, które nie tylko monitorują swoje zdrowie serca, ale także pomagają kontrolować emocje. Monitory serca nie tylko rejestruj liczbę uderzeń na minutę, ale także rzeczywiste wzory uderzeń. Serce nie bije jak metronom, ale ma różne pauzy pomiędzy uderzeniami w oparciu o stan emocjonalny pacjenta. Monitory serca mogą pomóc rozpoznać te wzory i kontrolować je.


Choć nauka (http://fedifer.co.pl/) maszeruje do przodu, to czasami musi podjąć kilka kroków do tyłu, aby wszystko było prawidłowe. Historycznie, serce było centrum wielu różnych emocji w organizmie, takich jak miłość, ale naukowcy obniżyli je do statusu pompy paliwowej, gdy nauka pomaszerowała naprzód.


Obecnie naukowcy uważają, że serce faktycznie robi znacznie więcej niż tylko to, że może pompować krew przez ciało. W rzeczywistości, niektóre z oryginalnych myśli o funkcji serca mogą być rzeczywiście prawdą, po prostu nie dokładnie tak, jak na początku ludzie medycyny podejrzewali. Ta informacja była podstawą do monitorowania serca.


Serce reaguje na bodźce i wysyła wiadomość do mózgu. Podczas gdy mózg wysyła również wiadomości do serca, serce rzeczywiście wysyła więcej. Wiadomości te pochodzą z wzorców jakie daje rytm serca utworzony przez różne bodźce. Nieregularne wzory serca często występujące w stresujących czasach, powodują, że serce jest skłonne do wysyłania sygnałów do mózgu, które wpływają na zdolność rozumowania mózgu i zdolność do uczenia się, zapamiętywania i tego że można jasno myśleć. Efektem błędnego wzoru pracy serca jest to że rzeczywiście zwiększa naprężenie w tych warunkach. Jest to wyświetlane na ekranie monitorów jeśli osoba używa monitorów serca w czasie stresu.


Jeśli istnieją stresujące sytuacje w życiu, ilość stresu i długość efektu dochodzi do zmniejszenia podczas regulowania rytmu serca. Po prostu uczą się monitorować wzór tego jak działa serce z monitorem rytmu serca i uczą to kontrolować, co sprawia, że ciało działa bardziej spójnie. Z wykorzystaniem monitorów serca, można nie tylko wejść na niższy poziom stresu, ale również zwiększyć zdolności poznawcze, kiedy ich potrzebujesz najbardziej.


Większość metod obniżania lub stabilizacji tętna krąży wokół szczęśliwych myśli – tak można rozpocząć pracę mózgu w kierunku serca. Monitory serca zaczynają się od źródła rytmu za pomocą wizualizacji, aby dać jasny obraz tego, że można ustabilizować tętno. Rytm serca jest czymś więcej niż biofeedback, ale monitor pracy serca może pomóc w korzystaniu z wielu zleceń zleceniodawców biofeedback, aby zmniejszyć stres i poprawić swoje zdrowie i perspektywy na życie.

Biofeedback jest niczym więcej niż stanem natychmiastowej informacji zwrotnej od ciała. Monitory rytmu pomogą Ci zobaczyć efekt twoich myśli i uczuć jeśli chodzi o rytm serca, gdy tylko je masz. W ten sposób możesz dokonać natychmiastowych korekt. Monitor jest jak trener, który obserwuje każdy twój ruch i mówi ci dokładnie kiedy idziesz z toru. W przeciwieństwie do innych metod relaksacji i szerszych programów relaksacyjnych ten daje drogę do naśladowania.


Monitory rytmu serca mogą pomóc wprowadzić stan psychofizjologicznych spójności. Jest to coś więcej niż tylko stan odprężenia, mimo że może być częścią tego, ale jest to punkt, w którym wszystkie funkcje ciała i procesy myślowe są na optymalnym poziomie – razem. Jest to punkt, w którym organizm funkcjonuje najlepiej, a jego umysł jest najczystszy i najbardziej stabilny. Monitory rytmu serca mogą pomóc w osiągnięciu poziomu spójności, dlatego właśnie warto z nich korzystać.

Dodaj komentarz